Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | Central pegeenhed |
| Højde | 2.3 cm |
| Bredde | 42 cm |
| Oversigt | Højre- og venstrehåndet |
| Dybde | 15.5 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Producent | Contour |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Udstyr inkluderet | Håndledsstøtte, 2 tastatur-trin |
INDGANGSUDSTYR
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 8 |
| Præstation | Realtids følsomheds-switching 600 - 2400 dpi |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Programmerbare knapper, rullebarre, scrollhjul, aftagelig håndfladestøtte, Twin-Eye Laser-teknologi, kopier-knap, indsæt-knap, hurtig DPI skift med LED-lysindikator, 7SENSES sporingsteknologi |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Microsoft Windows |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
