
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Headset - kablet - USB |
| Varenummer | 2921597 |
| Model | POLONA01B |
| Ean | 4015867223208 |
| Til producentens hjemmeside | www.conceptronic.net/site/desktopdefault... |
| Produktbeskrivelse | Conceptronic Polona POLONA01B - headset |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Audiospecifikationer | Frekvenssvar 42 - 17000 Hz - Følsomhed 95 dB |
| Impedans | 32 Ohm |
| Mikrofon | Boom |
| Kontrolapparat | Lydstyrke |
| Højde | 16.5 cm |
| Anbefalet brug | Computer |
| Bredde | 18 cm |
| Vægt | 175 g |
| Dybde | 6.8 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Conceptronics |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (4-PIN USB, type A) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke |
KABEL
| Kabellængde | 2 m |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Impedans | 32 Ohm |
| Følsomhed | 95 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 42 - 17000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

