
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 2.5 cm |
| Bredde | 36 cm |
| Produkttype | Bærbar computer køler måtte |
| Vægt | 567 g |
| Dybde | 25.7 cm |
| Produktmateriale | Aluminiumlegering |
| Pakke Indhold | 4 blæsere |
| Producent | Conceptronics |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


