Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 21.5 cm |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, computer |
| Yderligere funktioner | RGB-belysning |
| Bredde | 20 cm |
| Produkttype | Headset - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 477 g |
| Dybde | 10 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Conceptronics |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Følsomhed | -56 dB |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lys til/fra, mikrofon til/lyd fra, lydstyrke |
KABEL
| Kabellængde | 2.2 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 118 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



