Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Conceptronics |
MIKROFON
| Indbygget mikrofon | Ja |
PRæSTATION
| Opløsning ved indfangningshastighed | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Plug and play | Ja |
| Synsvinkel, vertikal | 65° |
| Driftsspænding | 5 V |
| Maksimal videoopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Kamera HD type | Fuld HD |
| Synsvinkel, horisontal | 65° |
| Maksimum billedhastighed | 30 fps |
| Støjreduktion | Ja |
ANDRE-FUNKTIONER
| Objektiv | 3,6 mm |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 33 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Vægt | 86 g |
| Dybde | 110 mm |
DESIGN
| Sensortype | CMOS |
| Kabellængde | 1, 5 m |
| Grænseflade | USB 2.0 |
| USB-drevet | Ja |
| Monteringstype | Stativ |
| Indbygget flash | Ingen |
| Optisk sensorstørrelse | 25, 4 / 2, 7 mm (1 / 2.7") |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ingen |
EMBALLERINGSDATA
| Antal | 1 |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 116 mm |
| Pakkebredde | 53 mm |
| Pakkevægt | 116 g |
LOGISTIK-DATA
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85258900 |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
SOFTWARE
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

