Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Conceptronics |
MIKROFON
| Indbygget mikrofon | Ja |
PRæSTATION
| Maksimum billedhastighed | 30 fps |
| Støjreduktion | Ja |
| Understøttede videoformater | M-JPEG |
| Megapixel | 5 MP |
| Privatlivskamera | Ja |
| Autofokus | Ja |
| Hvidbalance | Automatisk |
| Opløsning ved indfangningshastighed | 640x480@30fps, 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 2595x1944@15fps |
| Plug and play | Ja |
| Driftsspænding | 5 V |
| Maksimal videoopløsning | 2592 x 1944 pixel |
| Kamera HD type | Fuld HD |
| Fokusindstilling | Automatisk |
ANDRE-FUNKTIONER
| Stik | USB-A |
| Objektiv | 2, 7 mm |
| Betragtningsvinkel | 72° |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 33 mm |
| Bredde | 77 mm |
| Vægt | 101 g |
| Dybde | 90 mm |
DESIGN
| Sensortype | CMOS |
| Kabellængde | 1, 5 m |
| Grænseflade | USB 2.0 |
| USB-drevet | Ja |
| Monteringstype | Stativ |
| Indbygget flash | Ingen |
| Optisk sensorstørrelse | 25, 4 / 4 mm (1 / 4") |
| Husmateriale | Plast |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ingen |
EMBALLERINGSDATA
| Antal | 1 |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 116 mm |
| Pakkebredde | 53 mm |
| Pakkevægt | 102 g |
LOGISTIK-DATA
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 470 mm |
| Oprindelsesland | Kina |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 11 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85258900 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 290 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 100 stk |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 480 mm |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Tripod inkluderet | Ingen |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
DRIFTSBETINGELSER
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 60% |
SOFTWARE
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.