Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.3 cm |
| Bredde | 9.1 cm |
| Lydsupport | Ja: indbygget mikrofon |
| Vægt | 104 g |
| Dybde | 8 cm |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Enhedstype | Webcam |
| Producent | Conceptronics |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Porte | USB 2.0 |
KAMERA
| Type | Farve |
| Billedhastighed (maks.) | 30 frames pr. sekund |
| Opløsning ved digital videooptagelse | 1920 x 1080 |
| Max digital video opløsning | 1920 x 1080 |
| Egenskaber | Strøm fra USB, noise reduction |
| Digital videoformat | MJPEG, H.264, YUV |
| Video Modes | 1080p |
BILLEDSENSOR
| Type | 2 MP 1/3" |
INTERFACE
| Computergrænseflade | USB 2.0 |
OBJEKTIVKONSTRUKTION
| Brændvidde | 3.6 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.