Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 1.4 cm |
| Bredde | 13.6 cm |
| Produkttype | Dockingstation |
| Vægt | 69 g |
| Dybde | 3.4 cm |
| Producent | Club 3D |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Ekspansionsåbninger | 1 (total) / 1 (fri) x SD-hukommelseskort 1 (total) / 1 (fri) x microSD |
| Interface | 1 x USB-C med Power Delivery (100 W) - 24 pin USB-C 2 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type A 1 x audio / video - HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x netværk - 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX - RJ-45 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 2.2, HDCP 1.4 |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel - integreret |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

