Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX12V 2.3 |
| PSU formfaktor | ATX |
| Enhedstype | Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - intern |
| Farve | Elegant sort |
| Producent | Chieftec |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | CB, RoHS, ERP, EAC, TUV Rheinland |
| Kølesystem | 120 mm ventilator |
| Medfølgende ledninger | AC-strømkabel Strøm 24 pin ATX-kabel 65 cm Strøm 8 pin +12 V med aftageligt 4 pin sektion modulært kabel 70 cm 2x 8 pin PCI Express strøm med aftagelig 2 pin sektion modulært kabel 55 cm 2 x strøm 15 pin SATA-kabel 45 cm |
| Egenskaber | Overspændingsbeskyttelse, overbelastningsbeskyttelse, beskyttelse mod underspænding, kortslutnings beskyttelse, spændings- og tilstrømningsbeskyttelse, Automatic Fanspeed Control (AFC) |
STRøMENHED
| Nødvendig frekvens | 50 Hz |
| Udgangspænding | +3.3, +5, ±12 V |
| Strømkapacitet | 600 Watt |
| Output Current | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 45 A -12V - 0.4 A +5VSB - 2.5 A |
| Indgangspænding | AC 200-240 V |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x strøm 24 pin ATX 2 x strøm 8 pin EPS12 V med aftagelig 4 pin ATX12V sektion 2 x 2 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion 4 x 15 pin Serial ATA strøm 2 x 4-PIN intern strøm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


