
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Harddiskens formfaktorkompatibilitet | 2.5" |
| Produktmateriale | Anodiseret aluminium |
| Enhedstype | Hus til lagringsenhed |
| Farve | Sort |
| Producent | Chieftec |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Kompatibel bås | 1 x 3.5" |
| Båse | 2 x intern - 2.5" |
DIVERSE
| Monteringspakke | Inkluderet |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Processor | Uden CPU |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.