
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Harddiskens formfaktorkompatibilitet | 2.5" |
| Understøttet grænseflade | SATA-600 |
| Egenskaber | Tastelås |
| Produktmateriale | Metal |
| Enhedstype | Lagrings mobil rack |
| Producent | Chieftec |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Kompatibel bås | 4 x ekstern 2.5" |
| Båse | 1 x hot-swap - 5.25" |
| Interface | 2 x SATA 6Gb/s |
| Tilslutninger | 4 - 7 pin Serial ATA |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Medfølgende ledninger | 4 x Seriel ATA kabel |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Processor | Uden CPU |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
