Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kølesystem | Bagside: 120 mm blæserstativ x 1 |
| Model | ATX-etui |
| Antal interne bays | 5 |
| Maks. længde for videokort | 320 mm |
| Max størrelse på bundkort | ATX |
| Understøttede motherboards | ATX, microATX |
| Farve | Sort |
| Maks. højde for CPU-køler | 145 mm |
| Producent | Chieftec |
EFFEKT
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX |
| Strømenhed | Ingen strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 195 |
| Bredde | 260 |
| Vægt | 3790 |
| Dybde | 356 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Ekspansionsåbninger | 2 |
| Udvidelses-båse | 1 (total) / 1 (fri) x frontadgang - 5.25" 3 (total) / 3 (fri) x frontadgang - 3.5" 3 (total) / 3 (fri) x intern - 3.5" 2 (total) / 2 (fri) x intern - 2.5" |
| Interface | 2 x USB 3.2 Gen 1 Audio linje-ud Mikrofon |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | SPCC |
| Udstyr inkluderet | Skruer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

