Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX12V 2.3 |
| PSU formfaktor | ATX |
| Enhedstype | Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - intern |
| Farve | Sølv |
| Producent | Chieftec |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | TUV, CB, RoHS, ERP, EAC |
| Kølesystem | 120 mm ventilator |
| Egenskaber | Overspændingsbeskyttelse, overbelastningsbeskyttelse, beskyttelse mod underspænding, kortslutnings beskyttelse, blæserhastighedsstyring |
STRøMENHED
| Effektivitet | 80% |
| Nødvendig frekvens | 50 Hz |
| Udgangspænding | +3.3, +5, ±12 V |
| Strømkapacitet | 500 Watt |
| Output Current | +5V - 19 A +3.3V - 22 A +12V1 - 24 A +12V2 - 21 A -12V - 0.3 A +5VSB - 2.5 A |
| Indgangspænding | AC 230 V |
| Strømfaktor (PF) | 0.9 |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion 3 x 15 pin Serial ATA strøm 2 x 4-PIN intern strøm 1 x 4-PIN mini-strømforsyningsforbinder 1 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion 1 x 4-pin intern strøm (12 V) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



