Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.5 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Vægt | 75 g |
| Dybde | 11.2 cm |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Agavegrøn |
| Lokalisering | Den Europæiske Union |
| Producent | Cherry |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, China RoHS, UKCA, AES-128, SIG |
| Udstyr inkluderet | 2 AAA batterier, bærepose |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 2000 dpi |
| Grænseflade | Bluetooth 4.0 |
| Antal knapper | 7 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Scrollhjul, gummibelægning, 3 enheder simultan forbindelse, symmetrisk design |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 1000/2000 dpi |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Android, Apple iOS, Apple MacOS 11 eller nyere, Google Chrome OS, Microsoft Windows 10 / 11 |
BATTERI
| Type | AAA type |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 4.5 cm |
| Højde ved forsendelse | 14 cm |
| Bredde ved forsendelse | 7.8 cm |
| Vægt ved forsendelse | 151 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


