Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Højde | 3.5 cm |
| Bredde | 6 cm |
| Oversigt | Venstrehåndet |
| Vægt | 120 g |
| Dybde | 11.5 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Sort |
| Producent | Cherry |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC |
| Udstyr inkluderet | 2 AAA batterier |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Antal knapper | 6 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 600/900/1200 dpi |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Egenskaber | Scrollhjul, status-LED, Nano trådløs modtager, slidresistent |
BATTERI
| Type | AAA type |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



