Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | PS/2, USB |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Cherry |
| Antal taster | 86 |
| Højde | 2.7 cm |
| Bredde | 28.2 cm |
| Egenskaber | Cherry ML teknologi |
| Vægt | 0.5 kg |
| Dybde | 13.2 cm |
| Placering og layout | UK |
| Region | United Kingdom |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Tilslutninger | 1 x tastatur - generisk - 6 pin mini-DIN (PS/2 stil) 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC Klasse B-certificeret, C-Tick, BSMI, VCCI-II |
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 170, 000 timer |
| Kompatibel med Windows 7 | Udstyr og software der er "Kompatibel med Windows 7" har Microsofts forsikring i at disse produkter har bestået kompatibilitets- og pålidelighedsprøver med 32-bit og 64-bit Windows 7. |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - 1.8 m 1 x tastaturadapter |
| Farve | Lysegrå |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
