Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB |
| Antal taster | 86 |
| Højde | 2.7 cm |
| Bredde | 28.2 cm |
| Vægt | 0.5 kg |
| Dybde | 13.2 cm |
| Placering og layout | Fransk |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Cherry |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Tilslutninger | 1 x USB - 4 pin USB Type A 1 x tastatur - generisk - 6 pin mini-DIN (PS/2 stil) |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 170,000 timer |
| Medfølgende ledninger | 1 x tastaturadapter 1 x USB-kabel - 1.7 m |
| Works with Windows Vista | Programmer og enheder, der bærer logoet "Works with Windows Vista", blev testet for basal kompatibilitet med PC'er. |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

