Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.95 cm |
| Bredde | 6.1 cm |
| Vægt | 53 g |
| Dybde | 12.33 cm |
| Enhedstype | Mus |
| Gaming | Ja |
| Farve | Sort |
| Producent | Cherry |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-C til USB-A kabel (1,8 m) |
INDGANGSUDSTYR
| Grænseflade | 2.4 GHz |
| Antal knapper | 5 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Symmetrisk design, PTFE-skydere, UV-belægning, mat overflade |
| Præstation | 125/250/500/1000 Hz forespørgselshastighed, 650 tommer pr. sekund, 50 G maksimum acceleration |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Microsoft Windows XP eller nyere, Apple MacOS X 10.1 eller nyere |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 75 timer |
| Kapacitet | 300 mAh |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



