Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | CELLY |
MIKROFON
| Mikrofon sensitivitet | -42 dB |
| Mikrofontype | Indbygget |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produkttype | Headset |
| Produktfarve | Hvid |
BATTERI
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 5 t |
| Venstre hørerør batterikapacitet | 40 mAh |
| Taletid | 3 t |
| Batteriteknologi (opladningskasse) | Lithium polymer (LiPo) |
| Batteriopladningstid (opladningskasse) | 1, 5 t |
| Standby tid | 40 t |
| Batterikapacitet (opladningskasse) | 300 mAh |
| Batterispænding | 3, 7 V |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Højre hørerør batterikapacitet | 40 mAh |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Batteritype | Indbygget batteri |
VæGT-&-STøRRELSER
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H) | 63,3 x 52 x 25 mm |
| Højde | 24 mm |
| Højre hørerør vægt | 3, 8 g |
| Bredde | 31 mm |
| Venstre hørerør vægt | 3, 8 g |
| Dybde | 19 mm |
| Opladeretui vægt | 42, 9 g |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| USB-stik | USB Type-C |
| Forbindelsesteknologi | True Wireless Stereo (TWS) |
| Frekvensbånd | 2.402 - 2.48 GHz |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal | 1 |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
HøRETELEFONER
| Hovedtelefoner til placering i øret typer | Øretelefoner |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Ørekobling | Intraaural |
| Maksimal indgangseffekt | 3 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

