Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Hovedtelefoner - kabling - 3,5 mm jackstik |
| Vægt | 270 g |
| Producent | Beyerdynamic |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm mini jack) |
KABEL
| Belagt stikforbindelse | Guld |
LYDUDGANG
| Impedans | 80 Ohm |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 0.2% |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 5 - 35000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
