Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 1300:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 82 |
| OSD sprog | Arabisk, Kinesisk (forenklet), Kinesisk (traditionelt), Tjekkisk, Hollandsk, Engelsk, Fransk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Portugisisk, Rumænsk, Spansk, Svensk, Russisk |
| Energiklasse | Klasse E |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 Hz |
| Farvespektrum | 99% sRGB |
| Egenskaber | HDCP, Advanced Motion Accelerator (AMA) teknologi, Bright Intelligence (B.I. Gen2), Low Blue Light Plus-teknologi, Color Weakness Mode, ePaper-tilstand, Eye Reminder-teknologi, VESA MediaSync, ErgoDesign, Eye-Care Technology |
| Dimensioner (B x D x H) | 61.2 cm x 6.1 cm x 38.4 cm - uden stander |
| Vægt | 4.2 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Producent | BenQ |
EFFEKT
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Strømforbrug-sovemodus | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (Maks.) | 35 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 25 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 21 kWh/1000 t |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 1.4, TCO Certified 9.0, TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display |
| Egenskaber | Flicker-free teknologi |
AUDIO
| Type | Højtalere |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR version | 8.0 |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Bronze |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort 1.2 Hovedtelefoner |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Tilt, drejbar, pivot (rotering), højde |
| Højde justering | 110 mm |
| Tiltvinkel | -5/+20 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Rotationsvinkel | 90 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

