Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Producent | BenQ |
| Kontrastforhold | 1300:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 82 |
| OSD sprog | Arabisk, Kinesisk (forenklet), Kinesisk (traditionelt), Tjekkisk, Tysk, Engelsk, Fransk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Hollandsk, Polish, Portugisisk, Rumænsk, Russisk, Spansk, Svensk |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1823166 |
| Energiklasse | Klasse E |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Farve | Sort |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 Hz |
| Farvespektrum | 99% sRGB |
| Egenskaber | Advanced Motion Accelerator (AMA) teknologi, Bright Intelligence (B.I. Gen2), Color Weakness Mode, ePaper-tilstand, Eye Reminder-teknologi, Flicker Free-teknologi, Low Blue Light Plus-teknologi, Cinema Mode, kodningstilstand, Eye Care Mode, spilmodus, M-book Mode, ecoFACTS Label, VESA MediaSync |
| Dimensioner (B x D x H) | 61.2 cm x 18.2 cm x 44.9 cm - med stander |
| Vægt | 5 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
EFFEKT
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Strømforbrug-sovemodus | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (Maks.) | 35 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 25 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 21 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Uden stander - bredde: 61.2 cm - dybde: 6.4 cm - højde: 38.4 cm - vægt: 4.5 kg Med stander - bredde: 61.2 cm - dybde: 18.2 cm - højde: 44.9 cm - vægt: 5 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 1.4, TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display, TCO Certified 9.0, TUV Eye Comfort certified |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel |
AUDIO
| Type | Højtalere |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR version | 8.0 |
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Bronze |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort 1.2 Hovedtelefonstik |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Tilt |
| Tiltvinkel | -5/20 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


