Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR10 |
| Indbygget udstyr | USB-hub, KVM switch |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 163 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Standard opløsning | 4K 3840 x 2160 ved 60 Hz |
| Farvespektrum | 99% Rec 709, 99% sRGB, 95% P3 |
| Vægt | 5.3 kg |
| Formatforhold | 16:9 |
| Farvetemperatur | 9300K, 5000K, 6500K |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Kontrastforhold | 1200:1 |
| OSD sprog | Ungarsk, Tjekkisk, Kinesisk (traditionelt), Kinesisk (forenklet), Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Portugisisk, Polish, Svensk, Russisk, Spansk, Hollandsk, Arabisk, Rumænsk, Japansk, Koreansk |
| Energiklasse | Klasse G |
| HDR-certificering | DisplayHDR 400 |
| Egenskaber | Billedopdeling, Advanced Motion Accelerator (AMA) teknologi, Flicker Free-teknologi, CAD/CAM Mode, M-book Mode, Auto Pivot, Dual View, DICOM Simulation, animationstilstand, Factory Calibration Report, Dark Room mode, Billede-i-billede, Low Blue Light-teknologi, Pantone Validated, ePaper-tilstand, Delta E<3 kalibrering, Uniformity Technology, CalMAN Verified, videoformatsupport, ICCsync, Pantone SkinTone Validated |
| Dimensioner (B x D x H) | 61.38 cm x 8.77 cm x 36.76 cm - uden base |
| Farve support | 1, 07 milliarder farver |
| Paneltype | IPS |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Producent | BenQ |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.4 Watt |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 44 kWh/1000 t |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Strømforbrug-sovemodus | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (Maks.) | 230 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 45 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 42 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (højeste position) - bredde: 61.38 cm - dybde: 23.83 cm - højde: 56.09 cm - vægt: 8.3 kg Med stander (laveste position) - bredde: 61.38 cm - dybde: 23.83 cm - højde: 45.09 cm - vægt: 8.3 kg Med stander (vendt stående) - bredde: 36.76 cm - dybde: 23.83 cm - højde: 69.15 cm - vægt: 8.3 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 2.2, Solidworks certification |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel 1 x DisplayPort 1.4 kabel 1 x SuperSpeed USB-kabel 1 x USB-C kabel |
| Udstyr inkluderet | Genvejstast puck G2, I/O-dække, strømkabel |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | Display Pilot |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 2.5 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI DisplayPort 1.4 USB-C med Power Delivery (DisplayPort Alt Mode, data, strøm op til 90 W) USB upstream (Type B) USB-C downstream 3 x USB 3.2 downstream |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 30 |
| Højde justering | 110 mm |
| Tiltvinkel | -5/20 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Rotationsvinkel | 90 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


