Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Indbygget udstyr | Mikrofon |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 109 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Farve | Hvid |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Standard opløsning | 2560 x 1440 |
| Egenskaber | 3-sidet kantløs, HDCP, USB-C strømleveirng op til 65 W |
| Dimensioner (B x D x H) | 61.4 cm x 23.85 cm x 42.47 cm - med stander |
| Vægt | 8.4 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| USB-strømlevering | 65 Watt |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Lysstyrke | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms (typisk) |
| Producent | BenQ |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Strømforbrug (Typisk) | 20 Watt |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Uden stander - bredde: 61.4 cm - dybde: 6.2 cm - højde: 37.23 cm |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 1.4 |
| Egenskaber | Støjfiltrering |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI DisplayPort 1.2 input DisplayPort-output USB-C med Power Delivery 3 x USB 3.2 Gen 1 nedstrøm |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, tilt, drejbar |
| Højde justering | 110 mm |
| Tiltvinkel | -5/+20 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Rotationsvinkel | -90/+90 |
LYDINDGANG
| Mikrofon egenskaber | Støjannullerende |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


