
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indbygget udstyr | Højttaler |
| Enhedstype | DLP-projektor - 1080p |
| 3D-duelig | Ja (3D briller solgt separat) |
| Producent | BenQ |
| Varenummer | 2635734 |
| Model | 9H.JGT77.13E |
| Ean | 4718755069734 |
| Til producentens hjemmeside | benq.com |
| Produktbeskrivelse | BenQ MH733 - DLP-projektor - bærbar - 3D |
| Lysstyrke | 4000 ANSI lumens |
| Kontrastforhold | 16000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | Full HD (1920 x 1080) |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Farvesupport | 1, 07 milliarder farver |
| Lampetype | 240 Watt |
| Lampes livscyklus | Op til 4000 time(r) - normal tilstand Op til 15000 time(r) - økonomisk tilstand |
| Videoindgang | (NTSC, SECAM, PAL) |
| Video Modes | 480p, 720p, 1080i, 1080p, 480i, 576i, 576p |
| Højttalere | Højtaler(e) - integreret |
| Effekt | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 320 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 29.6 cm x 22.1 cm x 12 cm |
| Vægt | 2.5 kg |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug ved drift | 320 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømkilde | AC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 120 |
| Bredde | 296 |
| Vægt | 2500 |
| Dybde | 221 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x VGA-indgang - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x Mobile High-Definition Link (MHL) / HDMI 1 x VGA-output - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x netværk - RJ-45 1 x lydindgang - minitelefon 3,5 mm 1 x seriel RS-232 - 9-pin D-Sub (DB-9) 1 x lydudgang - minitelefon 3,5 mm 1 x USB - 4 pin USB Type A (kun strøm) 1 x USB - 4 pin mini-USB Type B 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x VGA-kabel - 1.5 m |
| Udstyr inkluderet | Objektivdæksel, trådløs fjernstyring |
| Sikkerhedsfunktioner | Sikkerheds stang |
VIDEOINDGANG
| TV-system | NTSC, SECAM, PAL |
| Video-interfacer | VGA, HDMI |
| Video Modes | 480p, 720p, 1080i, 1080p, 480i, 576i, 576p |
OBJEKTIV
| Blændeåbning | F/2.59-2.87 |
| Vertikal keystone korrection | -30 / +30 |
| Keystone korrektionsretning | Horisontal, lodret |
| Horisontal keystone korrection | -20 / +20 |
| Zoom faktor | 1.3x |
PROJEKTOR
| Billedstørrelse | 76.2 cm - 762 cm |
| Maks. synkroniseringshastighed (V x H) | 120 Hz x 102 kHz |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Kontrastforhold | 16000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | Full HD - Full HD (1920 x 1080) (normal) / 1920 x 1200 (resized) |
| OSD sprog | Dansk, Hindi, Ungarsk, Tjekkisk, kroatisk, indonesisk, thailansk, Kinesisk (traditionelt), Kinesisk (forenklet), Vietnamesisk, Farsi, Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Norsk, Portugisisk, Polish, Finsk, Svensk, Russisk, Spansk, Hollandsk, Græsk, Tyrkisk, Arabisk, Bulgarsk, Rumænsk, Japansk, Koreansk |
| Egenskaber | ecoFACTS, MHL-overholdelse, SmartEco Mode, Razor-Sharp, Long Lasting |
| Rækkeviddeforhold | 1.15 - 1.5:1 |
| Lampetype | 240 Watt |
| Farvesupport | 1, 07 milliarder farver |
| Lysstyrke | 4000 ANSI lumens |
| Lampes livscyklus | Op til 4000 time(r) - normal tilstand Op til 15000 time(r) - økonomisk tilstand |
HøJTTALERE
| Type | Integreret |
| Udgangseffekt/kanal | 10 Watt |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Højttalere | 1 x blandet kanal |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




