Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 4.6 g Opladningsetui: 90 g |
| Stil | Børn |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Farve | Hvid |
| Producent | Belkin |
| Beskyttelse | Svedresistent, vandresistent, IPX5 |
| Kompatibilitet | Android-telefon, iPad, iPhone |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 5 time(r) |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - trådløs opladning |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 5 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 24 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, mikro-USB opladningskabel, 5 par silikone ørepropper |
| Kabeloplysninger | Opladerkabel til mikro-USB |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 2 |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (micro-USB) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, spring nummer over, besvar opkald |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Indbygget volumenbegrænser |
| Følsomhed | 85 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 6 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


