Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Yderligere funktioner | Volumebegrænser |
| Materiale | 28 % post-forbruger genbrugt plastik |
| Beskyttelse | IPX5, svedresistent, vandresistent, sprøjtsikker |
| Produkttype | Øreproptelefoner - kablet - USB-C |
| Vægt | 18 g |
| Funktioner | 24-bit, 48k Hz opløsning |
| Farve | Pink |
| Kompatibilitet | Android-telefon, Android tablet, Chrome OS, iPad, iPhone, Mac, Windows |
| Producent | Belkin |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, RoHS, REACH, FCC Part 15 |
| Udstyr inkluderet | 5 pairs of silicone ear tips (XXS, XS, S, M, L) |
| Kabeloplysninger | USB-C kabel - vikkelfri - 1.2 m |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
| Mikrofonteknologi | Kondensator |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Øretelefoner (24 pin USB-C) |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, næste/foregående nummer, besvar/afslut, afvis opkald, lydstyrke |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
LYDUDGANG
| Støvisolering | Ja |
| Lydeffekter | Signature Sound |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | 48k Hz sampling-størrelse, 24-bit Hi-Fi audio |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Maks. lydtryk | 100 dB |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


