Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Bredde | 16.8 cm |
| Funktioner | Hurtigopladning, RockStar-tilstand, lyd fra LED-indikator |
| Farve | Lavander |
| Kompatibilitet | Android-telefon, Android tablet, iPad, iPhone, Mac, Windows |
| Højde | 18.5 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Materiale | Post-forbruger genbrugt plastik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Headset - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 180.5 g |
| Dybde | 7.4 cm |
| Ørepudemateriale | Polyuretanlæder |
| Producent | Belkin |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 35 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 35 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 3,5 mm audiokabel, USB-C kabel |
| Kabeloplysninger | USB-C kabel - aftagelig Audiokabel - aftagelig |
MIKROFON
| Type | Boom |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs, lydstyrke |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | Signature Sound |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Maks. lydtryk | 85 dB |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Foldbar | Ja |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


