Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent, spild-resistent |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 140 g |
| Funktioner | LED-indikator |
| Farve | Sort |
| Producent | Belkin |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 30 time(r) |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Opladerkabel til mikro-USB Audiokabel |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) USB (micro-USB) |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, lydstyrke, partilstand |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Justerbart pandebånd |
| Følsomhed | 85 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
