Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 3.86 g Opladningsetui: 29.85 g |
| Stil | Børn |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Materiale | Plastik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Svedresistent, vandresistent, IPX5 |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Farve | Hvid |
| Kompatibilitet | Android-telefon, iPad, iPhone, Mac |
| Producent | Belkin |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 8 timer |
| Kapacitet | 400 mAh |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 8 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 28 timer Løbende playback (med 10 min opladning): op til 90 min |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 5 pairs of antimicrobial silicone ear tips, opladningsetui, USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Støjannulleringsteknologi | Environmental Noise Cancellation (ENC) |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (24 pin USB-C) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, afspil/pause, tag imod/afslut opkald |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Hands-Free Profile (HFP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Indbygget volumenbegrænser |
| Følsomhed | 85 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Maks. lydtryk | 85 dB |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



