Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 12.95 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, computer |
| Bredde | 10.13 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | IPX5, svedresistent, vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 0.25 kg |
| Dybde | 3.8 cm |
| Funktioner | LED-indikator |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | iPhone, Android-telefon, Chrome OS, iPad, Mac, Windows |
| Producent | Belkin |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 7 time(r) |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Trådløs opladningsstandarder | Qi |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - trådløs opladning |
| Run Time detaljer | Løbende playback (aktiv støjannullering fra): op til 7 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 31 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til): op til 5 timer Løbende snak (aktiv støjannullering til): op til 3 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Qi, RoHS, REACH, FCC |
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, 3 par silikoneørespidser (small, medium, large), USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Driftsmåde af mikrofon | Dobbelt stråleformering |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, næste/foregående nummer, besvar/afslut, afvis opkald, stemmeassistent, ANC-tilstand, HearThrough |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Magnetmateriale | Neodymium magnet |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Environmental Noise Cancellation (ENC) |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | HearThrough |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 12 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
SPORING
| Sensorer | Berøringskontrol |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

