Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.42 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 5.08 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Sprøjtsikker, svedresistent, IPX5, vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 64 g |
| Dybde | 5.84 cm |
| Farve | Blå |
| Producent | Belkin |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 7 time(r) |
| Trådløs opladningsstandarder | Qi |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - trådløs opladning |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 7 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Qi |
| Udstyr inkluderet | 3 par silikoneørespidser (small, medium, large), USB-C kabel, trådløs opladningsetui |
| Kabeloplysninger | USB-C kabel |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, spring nummer over, besvar opkald |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 7 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
