Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Begrænset livtidsgaranti |
| Opgraderingstype | Generisk |
| Kapacitet | 17179869184 |
DIVERSE
| Farvekategori | Sort, rød |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.35 V |
| Type | DRAM hukommelsesmodul |
| Søgetids Timinger | CL16 (16-18-18-38) |
| Egenskaber | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), ikke bufferet |
| Hastighed | 3000 MHz (PC4-24000) |
| RAM-ydelse | Tested - 3000 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-18-18-38 SPD - 2133 MHz - 1.2 V |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Modul Højde (tommer) | 1.2 |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | Ikke-ECC |
G.Skill Aegis F4-3000C16S-16GISB er en kraftfuld DDR4 hukommelsesmodul med en kapacitet på 16 GB, designet til at opfylde behovene fra både gamers og professionelle brugere. Med en hastighed på 3000 MHz (MT/s) og CAS-latens på 16-18-18-38 leverer dette produkt exceptionel ydeevne og hurtig responstid, hvilket gør det ideelt til krævende opgaver som gaming, videoredigering og multitasking.




