Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 3090508 |
| Model | BL093 |
| Ean | 4260052188859 |
| Til producentens hjemmeside | www.bequiet.com/en |
| Produktbeskrivelse | be quiet! Silent Wings 4 - indsats med blæser - PWM |
| Højde | 2.5 cm |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Bredde | 12 cm |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Produkttype | Indsats med blæser - PWM |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Vægt | 190 g |
| Omdrejningshastighed | 1600 rpm |
| Dybde | 12 cm |
| Luftstrøm | 48, 7 cfm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 14.1 cm x 19.2 cm x 3.1 cm / 343 g |
| Støjniveau | 18.9 dBA |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Farve | Sort |
| Rated Voltage | 12 V |
| Producent | be quiet! |
| Egenskaber | Vibrationsdæmper |
| Dimensioner (B x D x H) | 12 cm x 12 cm x 2.5 cm |
| Pakke Indhold | 4 tegnestifter, 4 x skruer, monteringshardware |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 300,000 time(r) |
| Egenskaber | Vibrationsdæmper |
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, UKCA, TUV, WEEE, cRUus |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Kabellængde | 50 cm |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Operations Voltage | 5 - 13.2 V |
| Rated Strøm | 0.12 A |
| Støjniveau | 18.9 dBA |
| Rated Voltage | 12 V |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Strømforbrug | 1.44 W |
| Egenskaber | Puls-bredde modulation (PWM) support, 6-pæl blæsermotor |
| Omdrejningshastighed | 1600 rpm |
| Luftstrøm | 48, 7 cfm |
| Lufttryk | 1.79 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




