Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 5.1 cm x 7.2 cm x 2.55 cm / 49 g |
| Bredde | 1.85 cm |
| Funktioner | Gennem luften-opdateringer, en-berøringsparring |
| Farve | Gennemsigtig |
| Kompatibilitet | iPhone, iPad, iPod, Android-telefon, Mac, Android tablet |
| Højde | 1.5 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Yderligere funktioner | Transparenstilstand |
| Beskyttelse | Svedresistent, IPX4, vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 5 g |
| Dybde | 2.05 cm |
| Sporingsdata | Lokalitet |
| Producent | Apple |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 9 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 36 timer Løbende playback: op til 9 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Bluetooth Class 1 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui, 4 par ørespidser (XS, S, M, L), USB-C til USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | USB-C til USB-C kabel |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Multifunktionsknap, ANC/transparens |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Lydeffekter | Balanced Sound |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Adaptive Noise Canceling |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Fast Fuel-teknologi, Google Fast Pair |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



