Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Diagonal størrelse | 27" |
| Standard opløsning | 5K 5120 x 2880 |
| Indbygget udstyr | 12 megapixel kamera, 6 højttalere, 3 mikrofonstang-formearray |
| Skærmtype | LCD-skærm |
| Pixel pr. tomme | 218 |
| Egenskaber | Retina-display, P3 Wide Color Gamut, True Tone-teknologi, nano-teksturglas, Dolby Atmos |
| Dimensioner (B x D x H) | 62.3 cm x 20.7 cm x 47.9 cm |
| Vægt | 7.7 kg |
| Farve support | 1 milliard farver |
| Energiklasse | Klasse E |
| USB-strømlevering | 96 Watt |
| Lysstyrke | 600 cd/m² |
| Producent | Apple |
EFFEKT
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 21.2 kWh/1000 t |
DIVERSE
| Egenskaber | Spatial Audio, A13 Bionic chip |
| Medfølgende ledninger | 1 x Thunderbolt kabel - 1 m |
| Lokalisering | Dansk / Danmark |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | Siri |
| OS nødvendig | Apple macOS Monterey 12.3 eller senere, Apple iPadOS 15.4 eller senere |
AUDIO
| Type | Højttalere med subwoofer - stereo med subwoofer |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
FORBINDELSE
| Interface | Thunderbolt 3 / USB-C (strøm op til 96 W) 3 x USB-C |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, tilt |
| Højde justering | 105 mm |
| Tiltvinkel | -5/+25 |
INDBYGGET-WEBCAM
| Sensoropløsning | 12 Megapixel (ultrabred) |
| Egenskaber | 122° synsfelt, F 2, 4 objektivblænde, Center Stage |
LYDINDGANG
| Type | 3-mikrofon-array |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

