Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Yderligere funktioner | Transparenstilstand |
| Bredde | 1.85 cm |
| Beskyttelse | Svedresistent, IPX4, vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 5 g |
| Dybde | 2.05 cm |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | iPhone, iPad, iPod, Mac |
| Producent | Apple |
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 5.1 cm x 7.2 cm x 2.55 cm / 48 g |
| Højde | 1.5 cm |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Bluetooth Class 1 |
| Udstyr inkluderet | 3 par silikone ørepropper, opladningsetui, logomærkat, USB-C til USB-C opladningskabel |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Stemmeassistent, ANC til/fra |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Fast Fuel-teknologi |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
