Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | UPS - ekstern |
| Producent | APC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 685 |
| Bredde | 190 |
| Vægt | 65000 |
| Dybde | 447 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IEC 62040-1-1, IEC 62040-1-2 |
| Medfølgende ledninger | USB-kabel - ekstern |
| Egenskaber | Styrehjul, hørlig alarm, LCD-skærm, kold-start funktion |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | APC Easy Ups Online SNMP Shutdown Wizard |
STRøMENHED
| UPS-teknologi | On-line |
| Med frekvens | 50/60 Hz |
| Nødvendig frekvens | 40 - 70 Hz |
| Bølgeform udgang | Sinewave |
| Udgangspænding | AC 230 V ± 3% - 50/60 Hz |
| Strømkapacitet | 10 kW / 10000 VA |
| Indgangspænding | AC 230 V |
| Energivurdering | 600 Joule |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% (ikke-kondenserende) |
BATTERI
| Genopladningstid | 3 timer |
| Egenskaber | Vedligeholdelsesfri, lukket, læksikker |
| Teknologi | Blysyre |
NETVæRK
| Grænseflade til fjernstyring | USB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



