Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde (rackenheder) | 1U |
| Enhedstype | Strømstødsbeskytter - rackversion |
| Farve | Sort |
| Producent | APC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 44 |
| Bredde | 483 |
| Vægt | 6730 |
| Dybde | 330 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, REACH, DNV |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
STRøMENHED
| Input-stik | Hardwire 3-wire |
| Nødvendig frekvens | 45 - 65 Hz |
| Max. elektrisk strøm | 50 A |
| Udgangspænding | AC 200/208/220/230/240 V |
| Strømkapacitet | 6000 VA |
| Overspændingsafledning | Ja |
| Indgangspænding | AC 200/208/220/230/240 V |
| Indgangspændingsområde | AC 100 - 240 V |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x hardwire 3-trådet (HN + G) |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 55 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 40.6 cm |
| Højde ved forsendelse | 7.6 cm |
| Bredde ved forsendelse | 55.9 cm |
| Vægt ved forsendelse | 8.27 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

