
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde (rackenheder) | 1U |
| Enhedstype | UPS - rackversion |
| Farve | Sort |
| Producent | APC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 440 |
| Bredde | 432 |
| Vægt | 24090 |
| Dybde | 665 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Ekspansionsåbninger | 1 (total) / 1 (fri) x SmartSlot |
| Interface | 1 x administration (RS-232) - RJ-45 1 x USB - 4 pin USB Type B |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UL 1449, RoHS, REACH |
| Medfølgende ledninger | Strømkabel - ekstern - 2.44 m Serielt kabel - ekstern USB-kabel - ekstern |
| Egenskaber | Hørlig alarm, LCD-skærm, Automatic Voltage Regulation (AVR), LED-indikatorer, kold-start funktion, automatisk selvtester |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | APC PowerChute Business Edition |
STRøMENHED
| UPS-teknologi | Line-interactive |
| Input-stik | 1 x strøm IEC 60320 C14 |
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz |
| Bølgeform udgang | Sinewave |
| Max. elektrisk strøm | 12 A |
| Udgangspænding | AC 230 V ± 5% |
| Strømkapacitet | 1000 Watt / 1500 VA |
| Overspændingsafledning | Ja |
| Kortslutningsbeskyttelse | Hovedafbryder |
| Indgangspænding | AC 230 V |
| Energivurdering | 540 Joule |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 4 x power IEC 60320 C13 2 x IEC-forbindelse |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Lydudbredelse | 46 dBA |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% |
BATTERI
| Antal | 1 |
| Genopladningstid | 4 time(r) |
| Run Time (op til) | 4.8 min. ved fuld last 16.6 min. ved halv belastning |
| Egenskaber | Vedligeholdelsesfri, lukket, læksikker |
| Teknologi | Blysyre |
NETVæRK
| Grænseflade til fjernstyring | RS-232, USB |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 79.4 cm |
| Højde ved forsendelse | 20 cm |
| Bredde ved forsendelse | 57.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 29.09 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



