
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Batteritype | Intern |
| Enhedstype | UPS-batteri |
| Producent | APC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 108 |
| Bredde | 132 |
| Vægt | 5000 |
| Dybde | 150 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, REACH |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% |
BATTERI
| Antal | 1 |
| Egenskaber | Vedligeholdelsesfri, lukket, læksikker, Spildsikker |
| Teknologi | Blysyre |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 22.4 cm |
| Højde ved forsendelse | 16.8 cm |
| Bredde ved forsendelse | 16.8 cm |
| Vægt ved forsendelse | 5.91 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





