
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Batteritype | Indstiksmodul |
| Enhedstype | UPS-batteri |
| Farve | Sort |
| Producent | APC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 102 |
| Bredde | 94 |
| Vægt | 3700 |
| Dybde | 150 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% |
BATTERI
| Egenskaber | Spildsikker |
| Teknologi | Blysyre |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 21.3 cm |
| Højde ved forsendelse | 12.4 cm |
| Bredde ved forsendelse | 17.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 4.32 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



