
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Batteritype | Intern |
| Enhedstype | UPS-batteri |
| Farve | Sort |
| Producent | APC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 94 |
| Bredde | 67 |
| Vægt | 2600 |
| Dybde | 152 |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. Opbevaringstemperatur | 45 °C |
| Lagerfugtighedsgrad | 0 - 95% |
| Min. lagertemperatur | -15 °C |
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% |
BATTERI
| Egenskaber | Spildsikker |
| Teknologi | Blysyre |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



