
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Batteritype | Intern |
| Enhedstype | UPS - ekstern |
| Producent | APC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 301 |
| Bredde | 112 |
| Vægt | 13000 |
| Dybde | 380 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x administration (USB) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | NEMKO, RoHS, REACH |
| Medfølgende ledninger | USB-kabel - ekstern Strømkabel - integreret - 1.8 m |
| Egenskaber | Hørlig alarm, LCD-skærm, Automatic Voltage Regulation (AVR), kold-start funktion |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | APC PowerChute Personal Edition |
STRøMENHED
| Med frekvens | 50/60 Hz |
| Beskyttelse mod overspænding af datalinie | Netværk - RJ-45 Telefonlinie - RJ-11 |
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz |
| Udgangspænding | AC 230 V 50/60 Hz |
| Overspændingsafledning | Ja |
| Indgangspænding | AC 230 V |
| Energivurdering | 420 Joule |
| Indgangspændingsområde | AC 160 - 286 V |
| Input-stik | 1 x power CEE 7/7 |
| Bølgeform udgang | Trinvis sandsynlighedsregning til en sinusbølge |
| Strømkapacitet | 720 Watt / 1200 VA |
| Kortslutningsbeskyttelse | Hovedafbryder |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 3 x power CEE 7/7 (UPS og overspænding) 3 x power CEE 7/7 (overspænding) |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Lydudbredelse | 45 dBA |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% |
BATTERI
| Antal | 1 |
| Genopladningstid | 8 timer |
| Run Time (op til) | 5 min. ved fuld last 18 min. ved halv belastning |
| Teknologi | Blysyre |
NETVæRK
| Grænseflade til fjernstyring | USB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




