
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 8.9 cm |
| Bredde | 48.3 cm |
| Produkttype | Rackhylde |
| Vægt | 2.3 kg |
| Dybde | 40.6 cm |
| Højde (rackenheder) | 2U |
| Farve | Sort |
| Producent | APC |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | EIA-310-D |
| Egenskaber | Ventileret |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
| Vægtbegrænsning | 22.7 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




