
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 188.7 cm |
| Bredde | 70.8 cm |
| Produkttype | Stativpanel |
| Vægt | 14.28 kg |
| Dybde | 1.7 cm |
| Højde (rackenheder) | 42U |
| Lokalitet | Side |
| Pakke Indhold | Smæklåse |
| Farve | Sort |
| Producent | APC |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, REACH |
| Egenskaber | Låsbar |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


