Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Rackstørrelse | 19" |
| Stativtype | Kabinet |
| Højde | 225.8 cm |
| Bredde | 75 cm |
| Produkttype | Rack |
| Vægt | 269.09 kg |
| Dybde | 107 cm |
| Højde (rackenheder) | 48U |
| Pakke Indhold | Styrehjulspakke for rack, rack nivellerings fødder, stativskinner, fordør, nøgler |
| Farve | Sort |
| Producent | APC |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | EIA-310-E, RoHS, UL 60950-1 |
| Egenskaber | Integreret kabeladministration |
| Vægtbegrænsning | 1364 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


