Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Rackstørrelse | 19" |
| Stativtype | Kabinet |
| Højde | 65.8 cm |
| Bredde | 60 cm |
| Produkttype | Rack |
| Vægt | 58.97 kg |
| Dybde | 107 cm |
| Højde (rackenheder) | 12U |
| Produktmateriale | 16 gauge stål, 18 gauge stål |
| Pakke Indhold | Sidepaneler, tag, nøgler, niveaureguleringsfødder, styrehjul, døre, palleramper, genbrugelig beholder |
| Farve | Sort |
| Producent | APC |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, UL 60950-1, REACH, IP20, China RoHS, UL 2416 |
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | Stødpalleindpakning |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


