
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Rackstørrelse | 19" |
| Højde | 199.1 cm |
| Bredde | 60 cm |
| Produkttype | Rack |
| Vægt | 125.09 kg |
| Dybde | 107 cm |
| Højde (rackenheder) | 42U |
| Produktmateriale | Stål |
| Pakke Indhold | Rack nivellerings fødder, sidepaneler, nøgler |
| Farve | Sort |
| Producent | APC |
DIVERSE
| Teleskophåndtag / hjul | Ja |
| Overensstemmelsesstandarder | EIA-310-E, UL 60950, RoHS, REACH |
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | Tastelås, integreret kabeladministration |
| Vægtbegrænsning | 1363.64 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


