
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Farve | Sort |
| Ledningslængde | 2.5 m |
| Producent | APC |
| Højde (rackenheder) | 0U |
| Enhedstype | Strømfordelingsenhed - rackversion |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 620 |
| Bredde | 44 |
| Vægt | 2000 |
| Dybde | 44 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UL, cUL, VDE |
| Medfølgende ledninger | Strømkabel 2.5 m |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
STRøMENHED
| Input-stik | 1 x strøm IEC 60320 C20 |
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz |
| Max. elektrisk strøm | 16 A |
| Udgangspænding | Vekselstrøm 120/208/230 V |
| Indgangspænding | Vekselstrøm 120/208/230 V |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 15 x power IEC 60320 C13 |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 45 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 5 - 95% |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



